Anamur Belediyesi Deprem Bölgesinden Gelen Çocukları Unutmadı. « Bir Haber Herşeyi Değiştirir

9 Temmuz 2024 - 19:23

Anamur Belediyesi Deprem Bölgesinden Gelen Çocukları Unutmadı.

Anamur Belediyesi Deprem Bölgesinden Gelen Çocukları Unutmadı.
Son Güncelleme :

05 Mart 2023 - 0:14

Depremin gerçekleştiği günden beri depremden etkilenen tüm illere yardım malzemesi ve iş makinaları ile destek veren Anamur Belediyesi ilçeye gelen depremzede çocukları da unutmadı.
Kalacak yer, eşya, erzak ve kıyafet yardımının yanı sıra psikososyal destek de veren Anamur Belediyesi bu bağlamda çocuklara yönelik kukla illüzyon gösterisi düzenledi.
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın konuşması ile başlayan programda Kılınç; “ Ülke olarak zor günler geçiriyoruz ama biz büyük bir milletiz inanıyoruz ki; el ele verince bununda üstesinden geleceğiz. Biz de Anamur Belediyesi olarak depremin yaşandığı ilk günden bölgeye gönderdiğimiz 27 iş makinası, 47 tır yardım malzemesinin yanı sıra ilçemize gelen siz değerli misafirlerimizi de en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. Bu günde belediye bahçemizde bir nebze olsun iyi gelmesi umudu ile çocuklarımıza böyle bir illüzyon ve kukla gösterisi hazırladık. Emeklerinden, duyarlılıklarından ve muhteşem gösterilerinden dolayı sanatçılarımıza teşekkür ederim“ dedi.
Yöresel ikramlar, çeşitli etkinlikler, şarkı ve danslarla devam eden program çiçek ve plaket takdimi ile son buldu.

error: Kopyalanması Yasaktır.!