TARSUS’TA POLİS HIRSIZI SUÇÜSTÜ YAKALADI « Bir Haber Herşeyi Değiştirir

15 Temmuz 2024 - 20:12

TARSUS’TA POLİS HIRSIZI SUÇÜSTÜ YAKALADI

TARSUS’TA POLİS HIRSIZI SUÇÜSTÜ YAKALADI
Son Güncelleme :

24 Mart 2022 - 9:45

Tarsus’ta ilçemizde S.G. isimli şahıs ev almak için biriktirdiği 20.000 TL parasının yatak odasından çalındığı ihbarında bulunmuştur.

Asayiş Büro Amirliğince adreste çalışma başlatan ekipler S.G. ile aynı binada ikamet eden eniştesi S.S.’den şüphelenmesi sonucu araştırma başlatmış ve S.S. isimli şahıs 20.000 TL nakit parayı ikametin dışına atarken yakalamıştır.

Şüpheli S.S gözaltına alınarak adli mercilere sevk edilirken, ele geçirilen 20.000 TL S.G. ye teslim edilmiştir. Ayrıcı şüpheli S.S. nin çok sayıda Evden Hırsızlık, İşyeri ve Kurumdan Hırsızlık ve Yağma suçlarından kaydı olduğu tespit edilmiştir.
Asayiş Büro Amirliği Hırsızlık Kısım ekipleri tarafından son 10 gün içerisinde 17 hırsızlık olayı aydınlatılmış, 15 şüpheli şahıs yakalanırken, 6 şahıs tutuklanmıştır. Olaylarda 5 adet çalıntı motosiklet ve yapılan aramalarda toplam 95 gram Metamfetamin uyuşturucu madde ele geçirilmiştir.
Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

error: Kopyalanması Yasaktır.!