YOLCU MİNİBÜSÜNDE FECİ ÖLÜM. « Bir Haber Herşeyi Değiştirir

12 Temmuz 2024 - 05:26

YOLCU MİNİBÜSÜNDE FECİ ÖLÜM.

YOLCU MİNİBÜSÜNDE FECİ ÖLÜM.
Son Güncelleme :

11 Temmuz 2022 - 11:43Talihsiz genç kadının seyir halindeyken açık kalan kapıdan düşmesi güvenlik kamerasına yansıdı.
Mersin’de minibüsün açık kalan kapısından düşen kadın, tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybetti. Talihsiz kadının düşme anı, araç kamerası tarafından kaydedildi.
Tarsus ilçesinde Meryem Özkıraç (41) isimli kişi, 7 Temmuz tarihinde Fatih Mahallesi Adana Caddesi’nde yolcu olarak bindiği minibüsün hareket etmesinden kısa süre sonra açık bırakılan kapıdan düşerek yaralandı.

Minibüsten düşen kadın hayatını kaybetti O anlar kamerada
HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ
Yaralı kadın, aynı minibüsle önce Tarsus Devlet Hastanesine oradan da Mersin Şehir Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Ancak Meryem Özkıraç, (41) tüm müdahalelere rağmen bu akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.Minibüsten düşen kadın hayatını kaybetti: O anlar kamerada
KAZA ANI KAMERADA


Öte yandan kadının minibüsten düşme anı araç kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, minibüse binen kadının ücretini ödedikten sonra boş koltuklardan birini oturmak için hamle yaptığı sırada dengesini kaybederek açık bırakılan hareket halindeki minibüsün kapısından düştüğü anlar yer aldı.Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

error: Kopyalanması Yasaktır.!