TGF HEYETİ MANİSA’DAGENEL BAŞKAN YILMAZ KARACA;“ANADOLU BASINININ SORUNU MECLİSTE ELE ALINMALI” « Bir Haber Herşeyi Değiştirir

22 Mayıs 2024 - 14:19

TGF HEYETİ MANİSA’DAGENEL BAŞKAN YILMAZ KARACA;“ANADOLU BASINININ SORUNU MECLİSTE ELE ALINMALI”

TGF HEYETİ MANİSA’DAGENEL BAŞKAN YILMAZ KARACA;“ANADOLU BASINININ SORUNU MECLİSTE ELE ALINMALI”
Son Güncelleme :

14 Mayıs 2024 - 23:06

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve beraberindeki heyet, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği’ni ziyaret etti.
Genel Başkan Yılmaz Karaca’ya Genel başkan vekili Cafer Esendemir, Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun, yönetim kurulu üyesi Alaattin Yakın, Basın Vakfı Genel Sekreteri Oğuzhan Bayrak eşlik etti.
Dernek ziyaretinde, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı İsmail Aydın, basının zor durumda olduğunu belirterek, bu konuda TGF’nin önemli girişimlerde bulunduğunu söyledi.
TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca da, dernek üyesi gazetecilere Anadolu basınının bulunduğu durumu değerlendirdi.
Yerel basının cayır cayır yandığını kaydeden Genel Başkan Yılmaz Karaca, “Yerel basının sorunları için mecliste bir araştırma komisyonu kurulması için Ankara’da siyasi partileri ziyaret etme kararı aldık. Basının sorunları mutlaka meclis tarafından araştırılmalı” diye konuştu.
Toplantının ardından Genel Başkan Yılmaz Karaca, Manisa’da faaliyet gösteren yerel televizyon Kanal 45’de canlı yayına katılarak İsmail Aydın’ın sorularını yanıtladı.

error: Kopyalanması Yasaktır.!