AK PARTİ ADAYI MENİZ’İ HEMŞEHRİLERİ BAĞRINA BASTI « Bir Haber Herşeyi Değiştirir

25 Mayıs 2024 - 08:46

AK PARTİ ADAYI MENİZ’İ HEMŞEHRİLERİ BAĞRINA BASTI

AK PARTİ ADAYI MENİZ’İ HEMŞEHRİLERİ BAĞRINA BASTI
Son Güncelleme :

15 Nisan 2023 - 22:08


.AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Hakkı Meniz, Tarsus’ta Esnafları Ziyaret Etti
. Meniz’e esnaflar destek sözü verdi

AK Parti Mersin Milletvekili adayı Av. Hakkı Meniz, Tarsus’ta esnafları ziyaret ederek, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde istikrarın devam etmesi için bir kez daha Cumhurbaşkanı Recap Tayyip Erdoğan’a oy verilmesini isteyerek, TBMM’nde oyların AK Parti’ye verilmesi talebinde bulundu.

AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Mehmet Akdoğan, AK Parti ilçe Başkanı Hasan Podak ve parti teşkilatıyla birlikte, seçim çalışmaları çerçevesinde Tarsus’ta Traktörcüler Sitesi, Kemalpaşa Sanayi Sitesi ve Otogar’da faaliyet gösteren esnafları ziyaret eden Hakkı Meniz’e esnaflar yoğun ilgi gösterdi.

Ziyaret ettiği esnaflardan gördüğü yoğun ve samimi ilgiye teşekkür eden Hakkı Meniz, “Sayın Cumhurbaşkanımızın teveccühleri tüm Türkiye’de olduğu gibi şehrimizde de hamdolsun had safhada. 14 Mayıs seçimleri Cumhur ittifakının zaferiyle sonuçlanacak. 14 Mayıs’ta saygıdeğer halkımızın kıymetli oylarıyla Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız bir kez daha seçilerek bu aziz millete hizmet etmeye devam edecektir” dedi.

  1. dönem AK Parti Milletvekili adayı Hakkı Meniz, “14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan seçim sıradan bir seçim olmadığını söylemek istiyorum” diyerek bu seçimin partiler üstü bir seçim olduğunu vurguladı.

“Vatandaşlarımız bu seçimin ezan için, bayrak için, istiklal için, istiklalimiz için, çocuklarımız gençlerimizin geleceği için olacak olan bir seçim olduğunun bilincindeler. Vatandaşlarımız bugüne kadar yapılan ve her biri Türkiye’ye çağ atlatan hizmetlerin devamını istiyor. AK Parti olarak açık ara bu seçimi kazanacağız. Biz bu aziz millete ve iradesine güveniyoruz” diyen Hakkı Meniz, “Mersin’imizin tüm ilçelerini ziyaret etmeye devam ediyoruz. Seçim çalışmalarımız süresince gece demeden, gündüz demeden halkımızla kucaklaşmaya devam edeceğiz. Bugün dünden daha çok çalışmamız gerekiyor. Ülkemizin ve milletimizin kazanımlarını korumak, milletin gönlündeki müstesna yeri korumak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bugüne kadar gösterdikleri teveccühle bizleri onurlandıran değerli hemşehrilerimiz 14Mayıs’ta da AK Parti’den yana iradelerini ortaya koyacaklar ve Cumhurbaşkanımızı bir kez daha Cumhurbaşkanı seçeceklerdir. AK Parti sadece bir siyasi parti değildir. Güçlü ve büyük Türkiye, daha adil bir dünya davasıdır. Bu davanın lideri Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bizler de topyekûn milletimizin ve bu davanın adamları, Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşlarıyız. Bir hedefimiz var; Türkiye’yi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak. Türkiye Yüzyılı vizyonu bu hedefin en önemli halkasıdır. Türkiye’nin bütün kazanımlarını yok etmek isteyenlere milletimizle birlikte el ele vererek geçit vermeyeceğiz” diye konuştu.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde ‘istikrar’ vurgusu yaparak esnaf ve vatandaşlardan destek isteyen Meniz’e esnaflar destek sözü verdi.

error: Kopyalanması Yasaktır.!